MĚSTO ZUBŘÍ Oficiální prezentace města

Home » Aktuality » Z hlášení místního rozhlasu - prodej drůbeže, prodej zeleniny, textil

Z hlášení místního rozhlasu - prodej drůbeže, prodej zeleniny, textil

10.10.2017

Studénka drůbež nabízí k prodeji v obci Zubří v pátek 13.10. v době od 8:45 - 9:00 hod u Pošty kuřice, krmné směsi pro drůbež i králíky a vitamínové doplňky pro veškerou drůbež. Dále také nabízí  brambory na uskladnění 1kg/7Kč, cibuli, česnek, zelí krouhané i hlávkové, ořechy vlašské i lískové, jablka, hrušky, rajčata, papriky, mrkev, celer, petržel a další zeleninu.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Firma Valenta bude prodávat od pondělí 16.10.2017 krouhané zelí (i na objednávku), české brambory žlutomasé PRINCES, červené ROZARA, jablka rubín, česnek český modrý paličák sadbový a konzumní, cibuli na uskladnění a jiné. Prodej probíhá vždy v pondělí a pátek od 8.00 do 12.00 na tržnici u centra.
------------------------------------------------------------------------------------
Firma z Valašského Meziříčí bude zítra - ve čtvrtek 12. října prodávat na tržnici u centra pánský, dámský a dětský textil. Prodej potrvá asi do 15 hodin.